OSVK - Ozbrojené síly Valašského království
Airsoftshop.cz

Něco o nás
Jsme airsoftový tým zabývající se tématikou Armády české republiky. OSVK bylo založeno na podzim roku 2006 velitelem J. Kostelným a dalšími dvěma členy, zanedlouho se však rozrostlo v plně bojeschopnou jednotku. Působíme v okolí Valašského Meziříčí, hlavní základnou máme na střelnici v Poličné. Neimitujeme žádnou konkrétní jednotku v AČR, ale používáme výhradně vybavení a výstroj naší armády. Na tréninzích se zdokonalujeme nejenom v taktice boje, ale i v ženijní přípravě, kartografii, v základech sebeobrany apod.
Co se týče výzbroje, každý člen vlastní AEG a sekundární zbraň, a to jak manuální pistole, tak plynové nebo AEP. Typ AEG máme sjednocený – jakákoliv verze Kalašnikovu(Ak-47, Ak-74, AKS-74...). Volba sekundární zbraně je individuální, přednost však mají pistole Glock nebo ČZ.
OSVK se skládá ze dvou družstev, a to ,,jednička“ a ,,dvojka“. Neustále přibíráme nové členy, ovšem musí být splněny podmínky přijetí (viz. níže).
Neustále spolupracujeme s okolními týmy a účastníme se většiny akcí konané v našem okolí. Za zmínku určitě stojí i náš společný bohatý kulturní život :-)

Nábor členů
Chceš do OSVK? Jestli splňuješ následující podmínky, rádi Tě vezmeme mezi sebe!

  1. minimální věková hranice 14 let
  2. zapálení pro vojenství, účast nejenom na akcích, ale i tréninzích!
  3. ochota investovat do výstroje (nemusíš si koupit vše najednou, ale postupně v klídečku a pohodě)
  4. splnění vstupního testu (nenáročný fyzický testík a maličká rozprávka mezi Tebou a velením OSVK)
  5. schopnost podřídit se, poslouchat povely! (na buzeraci u nás určitě nenarazíš, ale v boji se poslouchat musí!)
  6. úspěšne projít zkušební dobou, tj. 5 tréninků a 1 akce
  7. chtít se přiučit něčemu novému

Pokud máš zájem stát se naším spolubojovníkem nebo máš jakýkoliv dotaz ohledně naší jednotky, kontaktuj náboráře - kontakty


velitel rotn. Jindřich Kostelný