OSVK - Ozbrojené síly Valašského království
Airsoftshop.cz

STALINGRAD MANUAL (Začátek akce 28.12.2007)

V 8:15 28.12.2007 se ozývá první výstřel dělostřelecké přípravy, která ma za úkol zničit obranu vlajky….to ještě v Jarcové nemusíte být………v 9:23 na obraně postavení obou stran spadne 100 tun bomb z bombardéru……to ještě v Jarcové stále nemusíte být……...10:00 je sraz na vytýčeném místě na mapě (viz. příloha). Tam uz by jste měli být.

Pyrotechnika povolena, polní děla pouze na vyjímku, tanky nám zakázali ochranáři přírody kvůli kytičkám na louce, s vrtulníkem jsem včera křapl o zem v Oznici, tak ten je v oprave, takže z něj taky nic nebude.

Týmy po rozdělení na dva tábory odejdou na předem označené pozice, a zde mají 3 vteřiny na vybudovaní obraného postavení. Odnesou si tam také vlajku, kterou budou bránit do posledního dechu. Cílem boje je ziskat protivníkovu vlajku a ubranit ji 10min ve svém tabore. Pokud se vam to podari, vyhravate! Jestliže však branite 10min. vlajku nepritele, ale on brani tu vaši, mate smulu, 10min, musite branit obě vlajky zaroven v domovskem tabore. Herní plocha bude přesně vytýčena. Respawn bude 10 minut, místo respawnu bude mimo herní plochu, za táborem. (viz. mapa)

VÝHRADNĚ MANUÁLKY, NIC JINÉHO NA TUTO AKCI NEBEREM!

Na mapě jsou vyznačeny pouze přistupové cesty k místu srazu, herní plochu a všechny dalši náležitosti se dozvíte na místě.velitel rotn. Jindřich Kostelný